Hizmetlerimiz

Uçak Bileti

Bir ada ülkesi olan Kıbrıs’a ulaşım yoğun olarak hava yolu ile yapılmaktadır. Diğer ulaşım çeşitlerine göre biraz daha yüksek fiyatlara sahip olan hava ulaşımı Kıbrıs için uygun fiyatlara ev sahipliği yapar. Kıbrıs uçak bileti isteyen misafirler şirketimizi tercih ederek ekonomik bir şekilde yolculuğuna keyifle çıkabilirler.

Kıbrıs uçak bileti satışı için tüm hava yolları ile anlaşması bulunan şirketimizde rezervasyon departmanımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun biletleri araştırır ve bilgilendirme yaparlar. Sizlere ise sadece tercih yapmak kalır.

Havalimanı Transfer

Akdeniz’in incisi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde verilen transfer hizmetleri sadece şirketimiz bünyesinde Ercan Havaalanı merkezlidir. İşinin ehli olan ekibimiz tarafından havaalanında karşılanır konaklayacağınız otele güvenle ulaştırılırsınız.

Kıbrıs transfer hizmetlerinde çeşitli araç seçeneklerinin yanı sıra tek kişilik ya da grup olarak faydalanabileceğiniz seçenekleri de şirketimizde bulabilirsiniz. VIP transfer de farklı bir seçenek olarak size sunulmaktadır.

Araç Kiralama

Kıbrıs'a geldiğiniz anda isterseniz havalimanından transfer imkanlarını kullanarak otelinize ya da bir başka bölgeye seyahat etmek istemiyorsanız, şirketimiz bünyesindeki geniş araç filosu içerisinden kendi bütçenize uygun bir araç kiralayabilir ve tatilinizi daha rahat bir biçimde geçirebilirsiniz.

Araç filomuz içerisinde son lüks araçlar bulabileceğiniz gibi, daha ekonomik araçları da bulabilmeniz mümkündür. Dilerseniz bu araçları şoförlü olarak da kiralayabilirsiniz.

Otel & Konaklama

Seyahatlerinizde tatilinizi geçirmek için Kıbrıs'ı tercih ettiğinizde sizleri ağırlayacak ve kalite fiyat politikalarında en uygun seçenekleri sunacak olan ekibimizle rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Lüks ve kaliteli yaşam tarzı algısını insanlara yansıtmak üzerine kurgulanmış bu oteller konforuyla sizleri cezbeden Kıbrıs'ın güzelliği ile de bunu destekleyen Kıbrıs Otelleri her bütçeye ve tatil planına uygun olarak rezervasyon ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kültür Turları

Pek çok kişi için deniz, güneş ve kumu temsil etmekte olan tatil sadece güneşlenip yüzmek değil bulunulan şehrin veya ülkenin kültürel zenginliklerini de görmek ziyaret etmek demektir. Akdeniz’de bulunan Kıbrıs, tatil için gidilebilecek en güzel yerlerden biridir. Tarihi ve kültürel zenginlikleri fazlasıyla içinde barındıran Kıbrıs Kültür Turu ile de bambaşka bir dünyaya adım atabilirsiniz.

Ayrıca Gece hayatı ve Casinolarıyla da meşhur olan Kıbrıs’a ziyarette bulunan misafirler kendilerini özel hissederek keyifli dakikaları yaşayacaklardır. Bu özel geziler için sadece yapmanız gereken ekibimizle iletişim halinde olmaktır.